Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wierzycie w ewolucję?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-26, 18:06   #61
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Wierzycie w ewolucje?

takie pytania jak w tytule zawsze mi ciśnienie podnoszą
rozumiem, o co chodzi autorce, ale jak to widzę, to zaraz mam przed oczami "wierzysz w grawitację? "
prawdopodobnie nigdy nie będziemy wiedzieć, jak to dokładnie wszystko wyglądało, ale są teorie poparte dowodami (chociażby to, ze w "brzuchu mamy" przechodzimy przez wszystkie szczeble ewolucji, tj. błony między palcami, lanugo itd itp[ prawo Haeckla o ile pamiętam]) które mnie osobiście przekonują,
CHOCIAŻ jakoś na pierwszym roku na jakimś wykładzie obiło mi się o uszy, że gdzieś w okolicach Antarktydy chyba odkryto jakieś bakterie o zupełnie innym składzie chemicznym niż wszystko, co żywe na Ziemi,ale pani doktor jakoś tematu nie zagłębiała, ja tez się nie odszukiwałam, bo jednak ewolucja to nie moja dziedzina (jeszcze )

edit :
matko, dopiero teraz zobaczyłam tę dyskusję
nie czytałam wszystkiego i nie wiem, czy takasobie i tiramisu poobalały wszystko, bo by mi żyłka pękła
najbardziej chyba mnie raziło to , ze mutacja to zawsze utrata informacji :
a co z duplikacją ? inwersją ? translokacją ? (pomijam np trisomię)
i o co chodzi z tym słoniem i koniem ?!
http://www.accessscience.com/loadBin...1000FG0010.gif może to coś pomoże,
a jeśli, Drogi Najlepszy w Polsce Kreacjonisto, dalej czegoś nie rozumiesz, to pisz śmiało, chętnie Ci to wytłumaczę jak mojej 11 letniej siostrze, która od razu załapała (może nie do końca cały schemat ale ogólną zasadę)

Edytowane przez ninfomane
Czas edycji: 2013-05-26 o 18:57
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując