Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BDSM - cz. III
Wątek: BDSM - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-13, 11:57   #71
moniczka12
Przyczajenie
 
Avatar moniczka12
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Jak dla mnie idealne połączenie... Nie dość że fajne zabawy to w dodatku z drugą kobietą. Moja fantazja
Fantazje są po to żeby je spełniać moje częściowo się spełniają, ale jeszcze mam ich dużo Kupiłam trochę nowych zabawek: kostium więźnia, dwa kneble, smycz, obrożę, pejcz już miałyśmy. W ostatni weekend było cudownie w piątek po studiach zaczęłyśmy zabawę Moja Pani (moja dziewczyna) już na mnie czekała w salonie z gadżetami. Miała knebel kajdanki na ręce i na nogi pejcz, powiedziała żebym wzięła prysznic i założyła sexowną bieliznę i szpilki. Tak zrobiłam wyszłam z pokoju to usłyszałam " przyjdź do Pani suczko " tak do mnie mówi jak się bawimy. Założyła mi kajdanki na nogi później na ręce kajdanki są połączone specjalnym łańcuchem który dokupiłam wstała, wtedy założyła mi knebel, obrożę i przypięła smycz, zdzieliła mnie parę razy pejczem i powiedziała czas na spacer oprowadziła mnie po mieszkaniu i kazała klęczeć przed nią kiedy siedziała na kanapie, jeszcze było dużo pikantnych rzeczy tego wieczoru Skutą kajdankami trzymała mnie cały weekend rozkuwała mnie tylko do higieny, a później znowu skuwała nogi i ręce nawet do snu
moniczka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując