Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dom - ile to faktycznie kosztuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 14:01   #46
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Dom - ile to faktycznie kosztuje?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja nie napisałam, że jest ciężkie i kosztowne, ja napisałam, że ludzie na ogół opisują to tak jak Ty to zrobiłaś..." eee, no coś tam niby płacę, ale w mieszkaniu to był czynsz a w domu nie mam, tarasu nie mam tylko kamienie, ogród to tam...żyje własnym życiem taki bezproblemowy...":brzydal :
Napisałam prawdę bo u mnie faktycznie tak jest.
Cieżko mają ludzie którzy mają np centralne na węgiel i trzeba się z nim babrać, w piecu palić. Mają kilkanaście arów trawy, którą co tydzień trzeba kosić.
Mój brat tak zrobił, teraz klnie. Ma 10 arów trawy. Wychował się w domku ale miał ogród taki jak ja opisałam. Teraz klnie na swoją decyzję o boisku piłkarskim Tu mu trawa przesycha, trzeba podlewać, co tydzień kosić, tu chwasty rosną. Wiecznie coś.
Ja zrobiłam sobie ogród bez problemowy. Jesienią wjeżdżamy z kosą elektryczną, kosimy łąkę kwietną i część krzewów. Grabi się liście, pakuje w wory i koniec pracy przed zimą. Drzewek owocowych nie mam bo mi się o nie nie chce dbać.

Ja mam ogrzewanie na gaz, niczym się nie martwię. Wodę mam na panele słoneczne (latem) lub w zimie na gaz.

Tarasu konserwować nie muszę. Problem jest tylko z odsnieżaniem zimą ale to da rasę jakoś obejść. Samochód mam 4x4 więc podjazdu nie muszę idealnie szuflować, czasem w ogóle go nie odśnieżam.
A od domu do ogrodzenia mam ścieżkę na skróty, w 10 min idzie ją odśnieżyć.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.

Edytowane przez Nameria
Czas edycji: 2016-01-27 o 14:04
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując