Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Rolnik szuka żony"cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-21, 10:02   #63
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

A mi się z kolei wczorajszy odcinek podobał, prawdziwe życie i dobra komedia. Zwłaszcza miny Bogusi były bezcenne Jej głupkowatość podobna do Sida z Epoki lodowcowej a już dialog:
-Bogusia zapraszamy do nas!- prowadząca
- Mnie??....yyyyy
- Ty chyba jesteś Bogusia - Irenka
- Ja??....yyyyy
Przejdzie w mojej rodzinie do kanonu cytowania

Ten odcinek pokazał, jacy są współcześni faceci. Przede wszystkim mocno niezdecydowani, kapryśni jak kobiety, kierujący się nie rozumem a narządem...i nie chodzi mi tu o wzrok

- Zbyszek- prawdziwy myśliwy, miał ochotę na wspaniałą zwierzynę, już się witał z gąską, już był w ogródku...a tu nagle chaps....zwierzyna mu uciekła...Myśliwy nie przemyślał wyboru, bo przecież Irenka nie ukrywała swojej sytuacji życiowej. Jak widać sprawdziła się maksyma: łeb siwieje, ogon szaleje

- Łukasz- chyba nie przemyślał swojego udziału w programie albo miał jakieś inne ukryte oczekiwania. Chłopak, który zwiedził szmat świata mógłby znaleźć niejedną dziewczynę a tu nawet nie próbował poznać tych, które wybrał. Czyżby kierował się tylkourodą?
Wyszedł z programu jak dla mnie bez twarzy...ups...z twarzą misia Coralgola ze szklanymi oczami. A fe!

-Marek- wiejski Casanova. Ten to z przytupem pokazał, co to chłop na roli i że niczego się nie boi. Ani kobiet ani ich opinii. Stado się powiększyło o Olę a mimo to hardo zapewnia, ze listów ma jeszcze tysiące. Po trupach do celu. Nie ta to inna. Tylko nie wiadomo, czy karta się nie odwróci i to nie on straci nie tylko męski honor, ale i życie. W końcu nie wiadomo, jak zachowa się Beata i jej urażona duma no i syn powinien tez uważać na swoje życie, nieźle zalazł kobietom za skórę

-Szymon- Casanova na dorobku. Dla mnie największe rozczarowanie Pod przykrywką wiary pokazał, jaki z niego kawałek gnojka. Żadnej pokory nawet siedząc obok dziewczyn. Ta jego buta, przechwałki, ile to on teraz kontaktów ma. Nic tylko zimą kursować po Polsce i przebierać jak w ulęgałkach odhaczając na mapie kolejne zdobycze. Aaa no i najważniejsze ..jeszcze raz z mamą przejrzeć magiczne pudełko z listami może któraś przypodoba się synciowi. Ile w tym prawdy z tą ilością kobiet nie wiadomo. Niektórzy złośliwi twierdzą, że listy ze zdjęciami jeszcze długo będą chłopakowi służyć jako "pocieracze" pod kołdrą

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

A co do Kasi i Dawida to życzę im wszystkiego najlepszego. Myślę, że oboje byli dość mocno nastawieni na znalezienie tej jedynej/go i dlatego wpadli na siebie. Wierzę, że dzięki silnej wierze w Boga i łagodnym charakterom uda im się, mimo dość szybkiego startu żyć zgodnie i długo.


No i na marginesie....te koszule chłopaków Moniki to chyba z jednego sklepu matko-świnto....jakby nic innego nie mieli na sklepie u pani Zosi hit-hitów..."Panie to tera się nosi, najładniejsze, niech Pan weźmie "czy"/3, bo jest tera promocja"
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2016-11-21 o 10:22
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora