Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie lubię ludzi, którzy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-18, 08:33   #303
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie mogę się zgodzić
Jeżeli dobrze pamiętam, to w Biedronce tych separatorów jest za mało. I jak pisałem, trzeba się po nie wyciągnąć albo czekać aż kolejka się przesunie, denerwując się. W poniedziałek zobaczę. Przed chwila zaś wróciłem z Aldi, tam tych separatorów jest pod dostatkiem w "szynie". W całej kolejce tylko ja nie użyłem separatora, bo stanąwszy w kolejce poczekałem jak na cywilizowanego człowieka przystało, aż taśma przesunie się na tyle aby moje zakupy na niej zachowały odstęp. Kasjerka co chwila odkładała separator na szynę i na pewno, po całej zmianie, pchnąwszy w szynę takich separatorów kilkaset, jest o wiele bardziej zmęczona niźli gdyby tego nie robiła. Co do opóźnienia, to szczerze teraz przyznam, że nie jestem pewien, bo przynajmniej ta kasjerka skasowawszy zakupy jednego odkładała w szynę separator znajdujący się przed zakupami kolejnego klienta a ten skasowany mógł już w tym momencie płacić. Tyle że ona podawała cenę dopiero po odłożeniu separatora a mogła podać podczas odkładania separatora.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Po stronie właściciela sklepu natomiast, dłuższe przerwy pomiędzy zakupami nie są korzystne ponieważ więcej prądu zużywa się na przesuw taśmy ale to już obchodzi mnie mniej niż zmęczenie kasjerki.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując