Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-04, 13:14   #65
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
No juz trzecia czesc, ale szybko piszecie

Mam moze takie glupie pytanie ale uslyszalam coś takiego, że zastanawiam się czy w Polsce jest rzeczywiscie taki zascianek czy ja wczesniej jeszcze w PL zylam w bance. Ciekawa tez jestem jak w CZechach i Niemczech to wyglada. Tzn. domyslam sie, że w Czechach to kazdy pilnuje swojego interesu.

Zadzwonila do mnie moja bliska kolezanka i powiedziala, ze jest w ciazy. Pogratulowalam jej ale ona powiedziala, że sie srednio cieszy, bo krotko jest z tym narzeczonym (jakies pol roku) i wolalaby, żeby pozniej. Bo dla niej to taka kolejnosc, że najpierw slub a dziecko. Na to ja jej mowie, ze jezeli ma wsparcie tego faceta i on sie cieszy (a tak jest), to walilabym inne kwestie. A ona na to do mnie: "no, ty to masz przechlapane, ale ja musze wziac slub najpierw, bo nie wyobrazam sobie miec nieslubne dziecko". Mowi to dobrze zarabiajaca i wyksztalcona mieszkanka Warszawy. W sumie splynelo to po mnie, moja mama mowi, ze rzadko obecnie slyszy takie brednie. I tak zamierzam wrocic do UK po macierzynskim ale rok mi przyjdzie przetrwac w polskim grajdolku z nieslubnym dzieckiem.


Dziwne gadanie, ja mieszkam w małym miasteczku i ludzie sa bardziej nowocześni [emoji15]
Nie przejmuj się takim gadaniem, sa różne sytuacje w życiu i nie ma co martwić się problemami innych ludzi, bo moim zdaniem takie myślenie i gadanie świadczy tylko i wyłącznie o problemach danej osoby ze swoim życiem i akceptacja tego jakie jest...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora