Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Narzeczone 2019
Wątek: Narzeczone 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-05, 13:44   #172
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Też jakiś czas temu napisałam do jednej dekoratorki bo mega mi się podobały zdjęcia, wysłała taką jakby ofertę i też ma tam dosłownie wszystko. Tyle, że te wszystkie rzeczy, o których piszesz są osobno wycenione i jak się weźmie to do kupy to wychodzi dobrze kolo 5k :/ więc to zostawiłam i mimo, że też pisała o zapisach na 2021 r to odpuściłam umawianie się przeraziła mnie ta kwota..

Daj znać później, po spotkaniu co udało się ustalić
Dlatego my wszystkiego nie bierzemy, żeby nie wpakować się w jakiś duży koszt. Np. stwierdziliśmy z narzeczonym, że samochodu nie chcemy mieć dekorowanego, ewentualnie rejestracja i tyle. Chcemy stare auto i wydaje mi się, że ono samo w sobie jest ozdobą, po co przy nim grzebać Najbardziej mi zależy na sali, na bukietach no i na udekorowaniu Kościoła. Słodki stół chciałam sama ogarnąć. Mam już cukiernię na oku z której chcemy tort, więc może poproszę o jakieś 2-3 rodzaje deserów. To jestem w stanie przygotować bez pomocy specjalistów. No w każdym razie umówieni jesteśmy i dopiero po spotkaniu coś więcej będę mogła powiedzieć, a spotkanie jak pisałam pod koniec września, ale na pewno dam znać
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując