Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:53   #1054
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tez poproszę! a co do stron obstawiam 23

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

[emoji122][emoji122]
Ciesze sie ze o tym mówią na takich warsztatach....wiecie co ja obserwuje na zdjeciach moich kolezanek , wyksztalcone kobiety a zero logicznego myslenia.
Pasy naramienne za plecami i zapiety tylko biodrowy. Dzieci lekko napięte a pasy niedociągnięte, przodem od 1 roku życia... serce mi sie kraje. Albo 3-4 latki na dostawce, często z przodu. No nie umiem w to uwierzyć. Rozumiem ze ktos tam chce rozszerzyc dietę wczesniej czy pozniej, podawac soki, czekolade czy ubierac latem czapke.... ale kurcze....
Bezpieczeństwo = życie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj na tych warsztatach bardzo zwracali uwagę właśnie na zapinanie dziecka w foteliku i w samochodzie generalnie. Kazali nawet przyszłym tatusiom wcześniej cwiczyc na lalkach żeby wiedzieli przy wyjściu ze szpitala jak zapiąć dziecko w pasy

My będziemy bardzo na to zwracać uwagę właśnie z tego względu że będziemy dużo jeździć, czy to do moich rodziców czy do teściów. Także dopoki Młody będzie mógł będzie jeździł tyłem do kierunku jazdy i oczywiście z tyłu. Nawet jeżeli ja bede jeździć z nim sama.


Widzę że moje 20 przebiłaś


Co do plecaka z alieexpress jak mi mąż podrzuci linka to Wam pokażę jaki ja zamawiałam. Ale dla siebie, nie do wózka [emoji846] stwierdziłam, ze wygodniej mi będzie z plecakiem niż z torebką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-09-12 o 10:56
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora