Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 43 ~ Lato jeszcze trwa, choć Jesień tuż, tuż… góry, morze, las – nasz cudowny czas!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 17:44   #3209
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: 43 ~ Lato jeszcze trwa, choć Jesień tuż, tuż… góry, morze, las – nasz cudowny

Brzudi - powinnam brać z Ciebie przykład. Chociaz i tak się ostatnio poprawiłam ale wczoraj była ciekawa dyskusja to trochę odstąpiłam od moich ograniczeń a tu patrze, ze dziś znowu ciekawy temat

Ja zostałam mamą gdy miałam 24 lata no o teraz. Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. W wieku 24 lat raczej już byłam na tyle dojrzała, zeby sprostać zadaniu ale za to bardzo się spinałam zeby wszystko szło po mojej myśli, teraz mam więcej luzu, dystansu ale za to trudniej znoszę nocne pobudki i trudnoej mi się z podłogi podnieśc

Mój szwagier został ojcem gdy miał 14 lat - wychował 3 dzieci. Te dzieci już pozakładały rodziny, był czas że razem z synem chodził na imprezy. Jego żonie z pewnością było ciężej niż dla niego ale teraz jest młodą babcią i z mojrgo punkty widzenia nie wygląda ich zycie źle. Fakt, wkurzają mnie gdy mówią, że ja to mam lekką pracę a nie to co ona, ciężko fizycznie pracuje. No sorry - gdy ona miała 15 lat to chodziła z chłopakiem po imprezach a ja siedziałam z nosem w książkach. Gdyby zdobywała wykształcenie to możliwe że miałaby lzejszą fizycznie pracę. No ale ona będąc w moim wieku już problemy z małymi dziećmi miała z głowy, moje się zaczynają
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora