Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 19:53   #2779
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W tym roku chyba idę na Wigilię (pierwszy raz od kilku lat) do moich rodziców. Będzie tam kilka osób. Nikt mi nigdy nie kupował prezentów, więc teraz mam zagwozdkę: kupić jakieś drobiazgi, czy uznać, że wydatki, które poniosę (m.in. zamawiam tort) są wystarczające? Może chociaż po czekoladzie dużej? Z jednej strony głupio mi przyjść z pustymi rękami, ale z drugiej mam takie poczucie, że zawsze ja się wykosztowuję, a inni nie. Mam nadzieję, że to nie zabrzmiało egoistycznie.
Tak jak większość - nie spinałabym się szczególnie w takiej sytuacji


Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest . Ale można zamawiać z UK, niedługo black friday więc pewnie będą dobre promocje
W zeszłym roku szału nie było w Czarny Piątek Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej, bo chcę dla mamy tę lokówkę elektryczną kupić

aksji_ , bronhilda CZEŚĆ!


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość

Właśnie, rok temu robiłam pierniki i wyszły mi twarde jak skała,a miałam zawieść teściowej [emoji852]️ no ale takich nie zawiozłam. Jak by ktoś miał fajny przepis (i nie trudny) to chętnie przygarnę [emoji257]
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A schowałaś w puszkę z jabłkiem? Pierniki, żeby zmiękły musimy schować do puszki z kawałkami jabłka na kilka dni, żeby zmiękły



Dziewczyny, u mnie w centrum handlowym już święta! Choinka stoi, ozdoby wiszą
Ja słucham właśnie RMF Święta, piję winko z Lidla...

Koleżanka mi mówiła, że (odnośnie kalendarzy adwentowych) jest w sklepie kalendarz z jakimś fajnym alkoholem... Ale nie pamiętam jakim
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora