Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-11, 07:54   #77
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry

Jeszcze 15 dni do [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wczoraj dużo wypiłam i w nocy kilka razy musiałam wstawac.
Mam pytanie czy któraś z was mierzy temperaturę i kiedy ma zamiar przestać?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Cześć, dzięki że pytacie u nas sytuacja nie rozstrzygnięta. Test wyszedł 1,5 tyg temu ale okres powinnam właściwie dostać dziś dopiero, no ale poszliśmy bo wcześniej te krwiaki miałam. Dużego pęcherzyka nie widać więc są 3 opcje: ciąża się zatrzymała (jestem na Luteine więc zatrzymała poronienie - wpon i śr idę na betę) 2. Jest wszystko ok tylko usg za wcześnie zrobione. 3. Test wyszedł bardzo szybko więc był duży skok hormonu, a w usg gin znalazł dwie kuleczki które mogą być pęcherzykami - możliwe że ciaza bliźniacza i usg za wcześnie zrobione. Jeśli beta się podwoi to kontrola za 2,5 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno będzie wszystko dobrze skoro widać dwie kropeczki [emoji173]️[emoji173]️ trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez danya Pokaż wiadomość
Benetta bądź dobrej myśli i nie zamartwiaj się[emoji8] i żeby te dni jak najszybciej minęły.

Ja nie wytrzymałam i umówiłam sie na wcześniejszą wizyte 14.08 (byłam zapisana na 20.08) będzie to 7 tydzien (6t+2d) i modle sie zeby bylo serduszko [emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To w takim razie trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
A jak nie będzie to się nie martw, ma prawo nie być jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora