Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-19, 21:13   #690
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
Niestety mój trądzik nie wynika z kremu. Na dzien stosuje la roche posay effaclar duo plus a na noc bandi ecofriendly care lekki krem nawilżający. U mnie problem ze skórą wynika z hormonów niestety. Macie jakieś doświadczenie z marką annabelle minerals?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ok, będzie offtop. Anabelle Minerals to podkłady mineralne. Ja podkłady mineralnlne nakładam od wielu, wielu lat. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to mogę napisać tylko tyle, że jeżeli chcesz aby podklad mineralny polepszył Ci stan cery to ja polecam tylko Lucy Minerals. Z tego co pamietam to założycielka firmy, miała właśnie problemy z trądzikiem i dlatego stowrzyła minerały o takiej formule.



Jeszcze fajnie się zachowuje na mojej twarzy podkład z Earthnicity, bo tutaj też nie mam żadnych niespodzianek. Po Neauty też nie.



Natomiast Anablle Minerals, szczególnie ten kryjący w moim przypadku przyczynił się do powstawania zaskórników. Pixie do podskórnych pryszczy.



Jak będziesz chciała czegos wiecej sie dowiedzieć to wejdz na wątek dla minerałoholiczek.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując