Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z kim najchętniej wylądowały(li)byście w łóżku??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 11:19   #2592
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: Z kim najchętniej wylądowały(li)byści w łóżku??

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
mówią też, że "nie wielkość przyrodzenia, lecz technika p...a daje maximum zadowolenia"

ale to z żalu chyba
Stary wpis ale trzeba dodać, bo aż się prosi, że równie dobrze z żalu można powiedzieć wielkość cycków, kształt tyłka czy też przerwa miedzy nogami się nie liczy tylko uczucie. Oczywiście że z mojej strony to bait, ale jak ktoś wypisuje takie głupoty to trzeba zbliżyć się poziomem odpowiedzi do poziomu naszego odbiorcy. Wracając do tematu. Jennifer Aniston/Megan Fox, jednakże w moim obecnym przypadku moja wybranka i nikt inny .

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86493233]Z Zatoki Perskiej, tj. Arabowie mają te duże węże? Pierwsze słysze... że ciemnoskórzy, np. z Ghany czy Kongo mają duże, to tak, ale Arabowie? Nigdy o tym nie słyszałam.[/QUOTE]

Jeżeli wierzyć statystykom (mowa o arabach) to się nie wyróżniają na tle europejczyków albowiem są anwet niżej, ale kto wie :P. Tak swoją drogą mając męża/żone i mieć chcice zrobić to z innym/inną? blee i tfu.
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując