Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kawalerka - dwie osoby i pies?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 15:27   #46
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Kawalerka - dwie osoby i pies?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Hej Póki co nakreślę temat skrótowo - chcemy z chłopakiem wynająć coś i wyprowadzić się od rodziców - powoli bliżej nam do 30stki niż 20stki, razem jesteśmy 1,5 roku.
Znaleźliśmy świetną okazję, kawalerka tania i fajna, 28m2, jedno pomieszczenie i tylko łazienka wydzielona. I tu pojawia się problem, czy na takim metrażu da się żyć jako tako? Dodam, że mam psa, średni/duży, bardzo energiczny .. oczywiście zapewniam mu sporo ruchu, jednak boję się jak to będzie w trójkę w jednym pokoju, ja z rodzicami mieszkam teraz w domu, z trzema psami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Człowiek się do wszystkiego przyzwyczai, jak musi. Mieszkałam tak z mężem jakiś czas i było ok, choć fakt że wtedy bez psa. Zbieraczami nie jesteśmy, więc rzeczy nam się nie przesypywały. A po trzyosobowym pokoju w akademiku to i tak był luksus. Niemniej z psem to trudniejsza sprawa, ja bym się teraz nie zdecydowała, bo nie uprawiam spania z psami w łóżku, a moje psy respektują to niestety tylko wtedy, kiedy jestem w domu. Jak wyjdę, pakują dupska na łóżko, więc zamykana sypialnia to teraz u mnie mus. Spróbuj, to tylko najem, zawsze można się wymiksować.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Do tego szczury
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując