Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-01, 16:56   #4547
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie kremy do twarzy, a co do ciala? Najlepiej z chemicznym filtrem, stabilnym, zeby nie bielil (dlatego nie mineralny), albo moze jakis miks? Cena nie gra roli.
Jestem juz tak zakrecona przez te sklady, kazdy mowi cos innego, a kremy ktore do tej pory stosowalam wydaja sie keipskie, mimo, ze dobrych marek. Plis help.
Ja zwykle używałam tego, co nie sprawdziło się na twarzy, a swego czasu kupowałam i testowałam więcej. Dużej tuby w życiu bym nie zużyła jednego lata, bo ja mieszczuch jestem, po egzotycznych krajach nie jeżdżę i stosuję zasadę, że lepiej trzymać się cienia zamiast smarować od stóp do głów.
Tego lata mam spray Garniera, ma dość dobry zestaw filtrów, ale chyba niedostępny w PL. Do użytku miejskiego, przejażdżki rowerem czy spaceru jest wystarczający. Za lepszym filtrem rozglądałabym się tylko, jakbym miała spędzać pół dnia na słońcu, a na to się nie zanosi. Wtedy bym pewnie wzięła jakiś apteczny Vichy albo LRP.
Używam też parasolki na drogę do i z pracy, bo smarowanie się na 10-15 minut jest dla mnie bez sensu, nie cierpię tego.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2019-07-02 o 19:34
chimay jest offline Zgłoś do moderatora