Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-02, 09:17   #4558
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W kwestii filtrów do ciała nie jestem w ogóle wybredna. Rzucam okiem na skład, jaki mniej więcej zestaw filtrów i tyle. Bo i tak używam tego filtra może z raz na tydzień na kark, dekolt i ramiona. Zdecydowanie wolę założyć coś z rękawami 1/3 czy bardziej zabudowaną górą, topy na ramiączkach to w ogóle traktuję w kategorii bielizny, tak odzwyczaiłam się nosić je poza domem. Czuje się obrzydliwie na sama myśl, że przy upałach na spocone ciało, na szyję do której lepią mi się pojedyncze koszyki włosów, miałabym jeszcze nakładać grubą warstwę filtra.
Ja uzywam glownie na wyjazdy na wakacje, raz dwa razy w roku po 2 tygodnie. Mam jeden ulubiony z LRP ale ten nieszczesny homosalate w skladzie. Jedni mowia ze zlo, drudzy, ze niejest tak zle i sama nie wiem.
Mam ta aplikacje na telefonie Yuka, co sprawdza sklady i tam kazdy filtr praktycznie to masakra. Wszedzie octocrylene. W kazdym sprawdzanym Garniere tez. Oprocz mineralnego dla mojego dziecka z Alphanova, ale on bieli ze o jezu.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja do twarzy używam albo Vichy ideal soleil, albo pharmaceris hydrolipidowy krem do twarzy spf 50. To są jedyne, które się nie kleiły, nie świeciły, dało się je zmatowic. Miały po prostu przyjemną konsystencję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytalam o kremy do ciala, masz moze jakies z dobrym skladem do polecenia? Nie bielace?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora