Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-01, 22:29   #3771
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Delikatne kwasy znajdziesz też w kosmetykach Lynia. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy wręcz nie aż za delikatne, bo u mnie bez 2 w tygodniu aplikacji mocniejszego toniku jest troszkę słabizna. No ale moja skóra zanieczyszcza się na potęgę... Jakiś czas używałam regularnie (2 razy dziennie) toniku Ecolab z acerolem i AHA i to był chyba jeden z najlepszych jakich próbowałam z takich gotowych, fajnie zredukował ilość sebum.

Chyba znalazlam winowajce moich zaskornikow - niestety to podklad kryjacy z AM. Jakis czas temu przerzucilam sie na mineraly z Earthnicity, bo odcien porcelain ladnie wyglada na lekko opalonej skorze i zauwazylam, ze pory mi sie tak nie zanieczysczaja i daje rade ogarnac je zelem do mycia twarzy czy tonikiem z kwasami raz na jakis czas. A podklad z AM praktycznie codziennie uzywalam w ostatnich miesiacach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując