Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-09, 09:03   #74
Polesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LESZNO

Mysle ze nieladnie zle "reklamowac" nikogo ale bardzo nieladnie jak lekarze patrza na nas przez pryzmat banktontow i dlatego zdecydowalam ze jednak napisze.

Odradzam wszystkim obdarzenie zaufaniem dr Lisowskiego :-( Mimo ze ma dosc dobra opinie w miasteczku dziewczynt badzcie ostrozne.

Staramy sie z mezem o dzidziusia od ponad 3 lat. Po 1,5 roku udalalismy sie na konsultacje. Pan doktor karmil mnie lekami po ktorych mialam miec piekne jajeczkowanie, ktore ogladal we wtorki, srody i pitaki bo akurat tak przyjmowal a potem zadawal "prace domowe" w terminie okreslonym mniej wiecej. Po pierwsze nie sprawdzil mi calego jajeczkowania przed podniaem leku - teraz wiem ze prawdopodobnie wszystko bylo ok, po drugie nigdy nie ocenil calego jajeczkowania do konca bo akurat nie przyjmowal :-( wiec nie wiedzialam nigdy czy pecherzyki rzeczywiscie dojrzewaja :-( z miesiaca na miesiac dawka zalecango leku byla wieksza az do maksa a efekt w moim jajeczkowaniu ten sam :-( zalecil badanie mezowi, wynikalo z niego ze jest tak sobie :-( zaporponowal inseminacje - poszlismy razem dowiedziec sie o szczegoly i wiecej nam powiedzial o przepalonej zarowce w gabinecie niz na temat zabiegu. Chyba zapomnialam wspomniec ze inseminacja nie byla poprzedzona badaniem droznosci ....

Wniosek: sporo kasy, ponad rok stracony, rozlegulowany dosc duza dawka lekow organizm, wieczna nadzieja i brak zaufania do specjalistow :-(

Na szczescie koleznka zrobila wywiad w Poznaniu i trafilam do kliniki Dr Zaka. Trafilam tam rok temu ale potrzebowalam kilku miesiacy zeby moj organizm zaczal sam sobie jajeczkowac, okazalo sie ze ocena jajeczkowania bez lekow wykazala prawidlowy przebieg (badania robiona sa w kazdy dzien tygodnia jesli zainstanieje taka potrzeba), jestem po badaniu droznosci, maz po 2 kolejnych badaniach nasienia. W marcu pierwsze podejcie do in vitro ze wzgledu na niezbyt zadawalajace wyniki maza. Wierze ze ten specjalista pozwoli mi ponownie zaufac specjalistom. Goraco polecam kazdemu z problemami. Lekarz kompetentny, sympatyczny, przychodnia bardzo przyjemna. Juz teraz mu dziekuje za odzyskane nadzieje a niedlugo mysle ze bede mu dziekowac za upragnionego dzidziusia )
Polesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując