Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-24, 21:46   #2187
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Moje Kochane, na wstępie przepraszam, jeżeli kogoś zdołowałam swoim wczorajszym postem. Rzadko mam takie stany, jak wczoraj. 4 dni siedzenia na chacie z dziećmi, plus pani, która wzięła mnie za ciężarną i chciała przepuścić w kolejce [emoji23][emoji2][emoji2][emoji2], dały taki efekt. Żebyście widziały minę tej dziewczyny, gdy słuchała: "Nie jestem w ciąży, jestem po ciąży". Dziś mnie to bawi cały dzień.
Jeszcze raz przepraszam. Wiem, że ten wątek czyta wiele osób i nie chciałbym nikogo zniechęcić do leczenia. Jestem tylko człowiekiem [emoji6]
Dziewczyny "nie chowajcie" swoich marzeń o facecie, dzieciach itp. Dla fajnego faceta to nie jest problem, a z genetykà jest loteria. Może dzieci nie wylosują tego dziadostwa w genach? Nie warto rezygnować z życia, bo to tylko włosy. Ludzie zdobywają szczyty w protezach, a my mamy rezygnować ze szczęścia bo? Tez mam kompleksy, wczoraj wygrały. Dziś, mam je gdzieś.
Dlatego idę do dr Rakowskiej, ktoś zapytał...
Bo chcę zrobić wszystko, co jest możliwe by było lepiej, a może nie było gorzej? To też jest lepiej.
Dziś zobaczyłam na kamerce swoje przeszczepy, jednak są. Co by było bez nich...? Czyli jednak na plus. Przeszczep nie rozwiązał problemu, ale go trochę zatuszowal...
O lekach napiszę jutro, ale to raczej standardowe leki u dr R. Bądźmy dzielne i nie rezygnujmy ze szczęścia i marzeń. Dziękuję za wszystkie tulasy. Pomogły [emoji9][emoji9][emoji9]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Aaa i kto jest z W-wy na gruponie jest promocja na osocze u dra Potockiego za 250 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując