Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 18:54   #2163
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Właśnie 02 mam. Niestety, nie znam Hooli, więc porównać nie mogę. A tam, gdzie kupowałam, nie ma standu Benefitu, więc Benefit do testów porównawczych nie przystąpił nawet i na nadgarstku nie wylądował.
A Hoola jaka jest? Też chłodna? A że mam akurat fazę na produkty do konturowania - mam się jej przyjrzeć?
Hoola to taki brudny żółto-brąz, cieplaczek ten 02 byl niemalże identyczny jak sprawdzałam je obok siebie na nadgarstku (ale w perfumerii jest światło, które nadaje żółte tony kolorówce, więc może dlatego)
Jeśli ta dwójka faktycznie chłodna to jeszcze w świetle dziennym obadam
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Mam cerę mieszaną, czasem idącą w kierunku tłustej (ale stosuję kremy matujące). Też nie byłam przekonana do tego pudru, bo sądziłam że za mocno będą nabłyszczać/rozświetlać jak kulki ale spotkałam bardzo dużo recenzji, że jest fajny i nie nabłyszcza jakoś specjalnie. Mat pewnie nie trzyma całego dnia ale od czego są bibułki? Jutro będę testować te meteorki, bo dzisiaj dopiero kupiłam.
Skrobniesz o nim dwa zdania jak przetestujesz?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując