Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 19:11   #2170
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O bazę zapytaj w dowolnej Sephorze, mogą ci zawsze podzwonic przy tobie i sprawdzić, czy gdzieś nie została w szufladach. Ale bedzie cieżko, ostatnio Moniq obleciala z 5 Sephor, a ja dorwalam ostatnie dwie w galmoku w Marionnaud. Byłam dziś obok, z uwagi na ten rabat likwidacyjny stoi gigantyczna kolejka, ludzie powariowali i biorą byle co, aby tylko z rabatem. W sumie mam dość tych tłumów na wyprzedazach i chyba z nich wcale nie skorzystam, nie zamierzam się ścigać do kas, i to zaraz po świętach.
To niedobrze Zatrudniłam jeszcze Tż do poszukiwań, może się uda
Szkoda, że nie pomyślałam,żeby poprosić Panie,żeby podzwoniły po innych S. Chociaż z drugiej strony taki tłok, że nie wiem czy dałyby radę podzwonić.
Może kupię ją po prostu po nowym roku. Tylko cena nie będzie już tak atrakcyjna, a ja nigdy nie używałam bronzera, więc nie wiem czy będę zadowolona z tej bazy.
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jasne jutro zdam pierwszą relację

Chamstwo
I chyba za to,że zwróciłam jej uwagę nie dała mi nawet 1 próbkiByłam jeszcze w D. i obsługiwała mnie bardzo miła Pani z BB. Posadziła na krzesełku i dobierała odcień podkładu. Kupiłam ten:http://www.bobbibrowncosmetics.com/c...oundation.tmpl
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam pytanko.. chciałabym, żeby koleżanka kupiła mi coś w Sephorze i przy okazji nabiła mi zakup na moją kartę ale kartę mam przy sobie w Irlandii czy można nabić zakup nie mając fizycznie karty, np podając tylko numer karty?
Wystarczy, że poda Twoje nazwisko i punkty powędrują do Ciebie.
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując