Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja 100 książek w 2019 roku :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-19, 20:03   #639
Rose_31
Raczkowanie
 
Avatar Rose_31
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 237
Dot.: Akcja 100 książek w 2019 roku :)

5. "Nie całkiem białe Boże Narodzenie" Magdalena Knedler
To było moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Knedler. Czy zaliczam je do udanych? No nie koniecznie. Książka kompletnie mnie nie powaliła, ani nie zachwyciła. Zwyczajnie nudna i absurdalna. Jedyny plus to taki, że lekko się czyta i fajnie pokazana jest psychika bohaterów. Gdyby nie to nie miałabym o czym czytać. Jeszcze to porównanie do królowej kryminałów.....Bardzo mnie też pani Knedler wkurzyła. Wkurzyła mnie mianowicie tym, że zdradziła co dzieje się w książce "Morderstwo w Boże Narodzenie". No ja rozumiem wszystko, rozumiem, ze niektórzy mają tę powieść za sobą, ale są i tacy co nie mają. Miałam w planach tę książkę, bo nie czytałam. Mój mąż również, ale tymi informacjami popsuła nam przyjemność z czytania. Czy sięgnę jeszcze po pozostałe książki? Nie wiem. Jeżeli w każdej wieje nudą i zdradza, co dzieję sie w innych powieściach innych autorów to ja podziękuje.....
__________________
- 23/2019


2018:
książki: 100

"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
Rose_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując