Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bałagan
Wątek: bałagan
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-03, 10:25   #21
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: bałagan

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Facet jakby kochał to by niebo i ziemie poruszył żeby kobieta była jego
Może się opamiętał i chce być fair (resztki bycia fair) wobec przyjaciela??

Cytat:
Napisane przez amourette Pokaż wiadomość
Piszesz, że nie oczekujesz niczego szczególnego od tej znajomości. Ale mam nieodparte wrażenie, że jest zupełnie inaczej i chcesz poznać jego uczucia, bo po cichu liczysz na to, ze bedzie on Twoim "wybawcą", który uwolni Cię z niesatysfakcjonującego związku. A sama nie masz wystarczająco dużo siły, by odejść. To, że Twój mąż źle Cie traktuje jest oczywiście karygodne, ale to zupełnie osobna kwestia i nie usprawiedliwia zdrady.
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W ogóle nie zależy.

Autorko, nie kończ związku od d... strony, tylko podejmij świadomą, samodzielną decyzję, jeżeli uważasz, że Twój związek już dawno się skończył, męczysz się, nie masz z tego żadnej satysfakcji. Ale nie wychodź z małżeństwa z powodu jakiegoś faceta, bo facet dzisiaj jest, jutro go może nie być. Ty tak naprawdę w dorosłym życiu nie zdążyłaś być sama. Związałaś się na lata (sama określasz, że od pewnego momentu "na siłę") z pierwszy swoim chłopakiem, no i nie wyszło. Teraz każdy paszczur może Ci się wydać księciem na białym koniu, nawet mając jedną zaledwie "zaletę": nie będąc Twoim mężem.
Podpisuję się pod tym.
Rozwiedź się. Myślę, że dzieci widzą i czują złe emocje między rodzicami oraz ich problemy. Tzn ja ogólnie nie jestem za rozwodami (traktuję je jako ostateczność), ale jeśli od kilku lat już jest tak źle między Wami i nic nie pomaga, by to zmienić, to myślę, że jest jedno rozwiązanie.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując