Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-02, 14:12   #39
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86556025]Musze sie zgodzic.
Ci "moi" moze nie konczyli po minucie i niektorzy nawet sie starali, ale nie na tyle, zeby rzeczywiscie zainteresowac sie moim orgazmem. No jesli uprawiam z kims seks kilka razy pod rzad i on dochodzi za kazdym razem, a ja ani razu, to mnie na miejscu faceta by ta rozbieznosc zaniepokoila, ale gdzie tam. Dopiero moj TZ zaczal drazyc jak mi sprawic orgazm, az mnie to zaskoczylo, bo przed nim nikt kompletnie na to nie wpadl.

Inna sprawa, ze seks z kims fajnym jest dla mnie satysfakcjonujacy nawet bez orgazmu, no ale mimo wszystko... fajniej by bylo i facet okazalby sie fajniejszy, gdyby przynajmniej udal zainteresowanie tym.

Jeszcze dodam ze ci panowie byli z roznych krajow, zaden nie byl Polakiem, tak wiec za granico tez nie ma szalu [
/QUOTE]

O widzisz. Myślałam, że tam to nie dość, że "ciacha" to jeszcze dobrzy kochankowie.
Pytanie z innej beczki. Często zdarzało Wam się spotkać Panów z zaniedbaniami higieny ( brudne paznokcie, przykry zapach z ust itp.). Mi z 5 razy na pewno.
- Jeden Pan o zębach koloru czarno- żółtego
- Dwóch o przykrym zapachu z ust, który było czuć już podczas rozmowy
- Pan bez zęba z przodu
- Pan, który mnie cmoknął na pożegnanie i wtedy poczułam ten zapach.brr
W takich sytuacjach nawet gdyby było jakieś przyciąganie ciężko by było z mojej strony o kontakt fizyczny.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2019-03-02 o 14:21
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora