Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-09, 18:20   #4007
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.

Cytat:
Każdy ma tak duży pokój żeby zmieścić rower ale z miejscem na buty już problem?
Ja sobie zawsze radziłam z butami we własnym pokoju, mimo że pokoje nie były duże a ja butow tez miałam przynajmniej 10 par. Kwestia własnej organizacji.
Akurat bez ławeczki do ćwiczeń można się obejść, bez roweru czasami nie. A kierownicę można przekręcić wzdłuż ramy, tak że nie wystaje.
No i ja nie mam dziwnego poglądu, jestem po prostu wyrozumiała. Tak jak oczekuję że ktos będzie wyrozumiały dla mnie tak samo ja staram się być wobec innych, chyba że robią coś z premedytacją, chamstwem i lenistwem.
Zdjęcie butów w przedpokoju i symboliczne ich ilości podobnie jak kurtki to raczej nie powinien być problem. Ale już jak masz 20 płaszczy i 30 par butów to garderobę powinnaś sobie zrobić u siebie (chyba że macie na to miejsce). To o czym Ty piszesz to wynajmowanie samodzielnie kawalerki. Skoro Zorzoli nie może dostac się do szafki i używać przedpokoju to problem stanowi rower a nie Zorzoli i rower powinien stamtąd wylecieć. I rower jest identyczną fanaberią lub potrzebą jak np. orbitrek czy ławka do ćwiczeń. Smutno że miałaś lokatorkę która brudne gary trzymała w przedpokoju ale powinna te brudasy śmierdziuchy trzymać u siebie.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
No właśnie problem polega na tym, że ma on mikroskopijny pokój więc trzyma rzeczy w części wspólnej czyli rower, pranie i 2 walizki i przez to jest problem bo to wszystko razem zajmuje już sporo miejsca.
Wkurza mnie, że ja płacę 200 zł za większy pokój skoro mój współlokator trzyma to co mu się nie mieści w pokoju w części wspólnej.
może wystarczy przesunąć jakąś szafkę lub inaczej zagospodarować szafy? tak żebys nie musiała trzymać butów w szafce zastawionej rowerem?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując