Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od dzis biegam aby schudnąć!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 12:25   #17
Lodge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MarikoM Pokaż wiadomość
No i po porannym bieganiu. Postanowilam nieco zmodyfikowac to moje truchtanie, realizujac plan Pumy dla poczatkujacych. Wskoczylam od razu w trzeci tydzien, czyli 2 min biegu i 3 szybkiego marszu x6. Po pierwszej probie wydaje mi sie o wiele bardziej efektywne niz moje wczesniejsze "biegnij ile mozesz". W sumie przebieglam 12 min, to tez dluzej niz poprzednio. W dodatku mniej sie zmeczylam.

Szalenie pomocne okazuja sie tez przerozne aplikacje na telefon. Dzisiaj uzywalam apki interwalowej, ktora sygnalem dzwiekowym daje znac o zmianie tempa. Druga, z jakiej korzystam to Nike running - odnotowuje trase, tempo biegu i takie tam. I moja ulubiona opcja, zapisuje rekord najszybiej pokonanego kilometra albo najdluzszej trasy. Taka forma rywalizacji ja vs ja skutecznie motywuje.



Heh, cos czuje ze i mnie tajemnicze strzykanie nie ominie. Z kolanami mam problem od mniej wiecej gimnazjum (czyli od dawna). Przy wiekszym wysilku zaczyna sie kłucie. Prewencyjnie staram sie nie biegac po asfalcie i wybieram miekkie, lesne sciezki. I lykam glukozamine. Jak narazie nie odczuwam jakis sensacji, no ale zobaczymy.
Aplikacja na telefon to jest myśl! Coś czuję,że też muszę zamienić asfalt na parkowe ścieżynki.
Powodzenia koleżanko

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolinee90 Pokaż wiadomość
No to dziewczyny jest nas więcej, fajnie bo przynajmniej będzie większa motywacja, wczoraj udało mi się przebiec 10 min bez zatrzymania a potem 5 minut marszu i tak przez 45 minut moim celem jest przebiec 30 minut bez zatrzymania, ale to chyba jeszcze dłuuga droga przede mną powiem Wam, że jak zaczęłam biegać wczoraj to widać już skutki mojego palenia, zadyszkę to już po chwili miałam, ale jakoś te 10 min dałam radę a jak Wam idzie? ile razy w tygodniu zamierzacie trenować?




Witaj Powiem Ci, że mam ten sam problem, wczoraj po wieczornym bieganiu byłam megaaa głodna, ale stwierdziłam, że pójdę jak najszybciej spać, żeby nie najadać się na noc ja rano jem przygotowany wieczorem jogurt naturalny z mrożonymi owocami i do tego rano dodaję otręby owsiane i jest zdrowe i pyszne a jak z posiłkami przed bieganiem, o której najpóźniej powinnam zjeść ? i co najlepiej żeby to było? tzn. chodzi mi żeby to było coś co doda mi energii, ale po czym nie będę się czuła ciężko
Właśnie wypaliłam ostatniego papierosa. Mam nadzieję, że wygram z tym paskudnym nałogiem. Bieganie i palenie mija się z celem. No to publicznie oświadczyłam, że nie palę to wstyd będzie się złamać. Co do posiłku przed bieganiem powielam pytanie. Czy ma to być białkowy zestaw? Wiem dziewczęta, że zaraz odeślecie mnie do innych wątków jednakże za odp dziękuje pięknie z góry.
Lodge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując