Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od dzis biegam aby schudnąć!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 12:33   #18
MarikoM
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 73
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Carolinee90 Pokaż wiadomość
a jak z posiłkami przed bieganiem, o której najpóźniej powinnam zjeść ? i co najlepiej żeby to było? tzn. chodzi mi żeby to było coś co doda mi energii, ale po czym nie będę się czuła ciężko
Mysle, ze powinno sie zjesc cos lekkiego tak mniej wiecej 30-40min przed bieganiem. Jesli chodzi o konkretne przepisy to bardziej metoda prob i bledow, kazdy organizm inaczej sie zachowuje, inna opcja moze okazac sie lepsza. Moje sniadanie przedbiegowe niestety nie jest najzdrowsze, bo wypijam kubek kawy z mlekiem, cukrem i do tego tost z dzemem/miodem. Bez kawy wypitej max 30min po obudzeniu glowa mi peka, musi byc i koniec. A tost jest lekki i daje energetycznego kopa ze wzgledu na cukier (niby potem wraz ze spadkiem cukru we krwi spada tez energia, ale nie zauwazylam zadnych drastycznych zalaman). Tostuje chleb pelnoziarnisty, potem smaruje dzemem niskoslodzonym, wiec moze nie jest tak najgorzej.
Wiele osob poleca musli z orzechami, ale ja akurat czuje sie ciezko po czyms takim. Zreszta kawa + miseczka musli = bulgotanie w zoladku podczas biegania.
MarikoM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując