Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od dzis biegam aby schudnąć!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 20:36   #30
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

no ja pracuje na dwie zmiany wiec ten tydzien biegam rano a kolejny po poludniu bo gdy pracuje na pierwsza zmiane wstaje po 4 a nie wyobrazam sobie biegac w srodku nocy mam o tyle wygodnie ze mieszkam tuz przy parku (raczej duzym skwerze z trawa boiskami placami zabaw itp) wiec biegac mam gdzie.
ten odnosnik co przeslalyscie dziewczyny czytalam ale ja za bardzo lubie gotowac i jesc to co ugotowalam zeby miec jakas drakonska diete, poki co staram sie poprostu jesc mniej. mysle ze za jakies dwa tygodnie kiedy mi sie lekko kondycja wzmocni dorzuce sobie jakies cwiczenia w domu w te dni kiedy nie biegam. poki co biegam 2minuty plus 4minuty marszu powtarzane 5 razy troche chyba za duzo na poczatek (chociaz z kazdym dniem latwiej szok) wiec dlatego przedluze na dwa tygodnie.
a macie moze jakies fajne strony z rozgrzewka? bo ja nie bardzo wiem co robic i tak kombinuje z resztkami cwiczen ktore pamietam z w-f w szkole ( ile lat temu to bylo)
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując