Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-03, 20:21   #116
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Bardzo nieprofesjonalnie z ich strony... Po to się ustala wcześniej projekt, żeby było tak, jak para młoda chce, a nie z szablonu Tak jak mówi Kolorowymaj, jeśli macie jeszcze czas to ja bym na pewno o to się kłóciła. Ale też ja osobiście dużą wagę przywiązywałam do treści i wyglądu swoich zaproszeń, chyba z 1,5 tygodnia wnosiłam do nich poprawki, dopóki wszystko było dokładnie takie, jak chcę [emoji16] niestety mam trochę świra jeśli chodzi o tego typu detale i szczegóły ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie bardzo mało się przejmuję takimi rzeczami i jestem skłonna machnąć ręką na to, gdyby nie to że napisali " Sz.P. Babcię Zosię i Dziadka Jasia" i to brzmi po prostu głupio dodatkowo pomieszali mi puste zawiadomienia z pustymi zaproszeniami i przysłali za dużo zaproszeń a za mało zawiadomień.

Ehh, powiem Wam że zawodowo pracuję jako kupiec w korpo i bardzo często muszę wspierać jakieś reklamacje, eskalować różne rzeczy do dostawców dlatego prywatnie bardzo nie lubię takich rzeczy no ale nie mogę odpuścić tego tematu

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nas już zbytnio nie przejmują te odmowy. Zostało 14 dni i będę żoną. Ludzie odmawiają, nawet jakby pozwolili na przyjęcie to nie wiem czy 40 osób by się zebrało i to głównie spośród znajomych. Tak czy inaczej odwołujemy zespół. Nie ma dla kogo przekładać imprezy. Jest luz, nawet nie myślałam że tak bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo się cieszę że nasz sezon się oficjalnie rozpoczyna już za dwa tygodnie trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło po Waszej myśli

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie przejmuje się, my mamy ślub 24 kwietnia i przeszliśmy już drame że świadkową - odmówili nam jak wrócili z Zakopanego [emoji16] nawet zaproszenia nie chcieli, po prostu wymiksowali się z całości.
Ludzie mają tak naprawdę w tyle, że to czyjś ślub, uczucia, patrzą tylko na siebie. Już się spotkałam z określeniamii kretyński i pobożnymi życzeniami, żebyśmy przełożyli, bo po co teraz. Oczywiście od osób, którym udało się wziąć ślub rok przed pandemią...

Teraz sobie postanowiłam, że będę taka sama. Tak to zawsze jeździłam, dopasowywałam się, czy to wesela czy imprezy w domu. Ile razy mi się nie chciało, bo większość wyjazdowych, wracaliśmy po nocy, miałam nawał nauki i pracy, a potem Ci ktoś powie o Twoich przygotowaniach kretyński...

Tż chrzestna już odmówiła przyjazdu na ślub, ale na jego komuni też nie była. U mnie rodzina milczy, za to potwierdzają znajomi przyjście na ślub. My tak samo, skupiamy sie, żeby dotrwać do ślubu i zająć się już czymś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest masakra jak bliscy ludzie potrafią się zachować W ogóle się nie przejmuj, takie kryzysy weryfikują relacje, przynajmniej masz pewność że w tym dniu będą Cię otaczać osoby którym naprawdę na Tobie zależy i które dobrze Ci życzą

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy Girls ;*
niestety bierzemy ślub w tak niepewnym czasie, że można spodziewać się naprawdę wszystkiego... i właśnie takiej odmowy, która zaboli i taka, która jest grzeczna i kulturalnie ubrana w słowa.




Zmieniając temat, chciałabym zamówić suknię przez internet - nie wiem czy odbiorę tą salonową w razie większych obostrzeń, albo mam też pomysł żeby na sali przebrać się w coś luźniejszego. I tu pytanie do Was która suknia podoba Wam się bardziej??

1. https://kulunove.pl/p/marietta---bia...owymi-rekawami
2. https://kulunove.pl/p/ann-biaa-sukni...owym-podbiciem
Nr 1 mi się bardziej podoba
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując