Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ankieta w ramach pracy licencjackiej / magisterskiej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-30, 09:43   #73
degra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 368
Post Ankieta i poszukiwanie pomocy ..!

Witajcie, drogie wizażanki !
Przeszukując to forum wpadłam na wątek : '' praca dla nastolatki''.. , idealny dla mnie(i którym się zainspirowałam). Próbuję zarobić sobie na tegoroczne wakacje(niestety praca sezonowa w truskawkach właśnie się skończyła..)...
Pewnie każda z Was zdaje sobie sprawę jak ciężko znaleźć cokolwiek 16sto latce.. rzadko jacy rodzice zostawili by swoje małe dzieci pod opieką tak młodej osoby, co dopiero starszych ludzi.. (biorąc do tego pod uwagę małą miejscowość , w której mieszkam..ok. 40 tys mieszkańców). Dlatego z tego miejsca zwracam się do Was z ogromną prośbą.. będę wdzięczna nawet za najmniejszą pomoc, te kilka ankiet..
przechodze do sedna sprawy : znalazłam sobie mało płatną pracę(ankiety dla firm), dlatego próbuję zdobyć jak najwięcej ankietowanych..czy to drogą internetową..czy też w realnym świecie. Ankieta składa się z dwóch krótkich pytań, a na końcu trzeba podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy(są do dane dostępne w książce telefonicznej, więc mam nadzieję, że nie bedzie to stanowiło dla was potężnej przeszkody...) Warunkiem przystąpienia do ankiety jest pełnoletność.

Zresztą same/i zobaczcie :
1. Czy wybrał Pan/Pani otwarty fundusz emerytalny ? Jaki?
......................... ......................... ......................... ......................... ......
2. Które z poniższych celów sa dla Pana / Pani obecnie najważniejsze ?
a. bezpieczeństwo finansowe rodziny
b. przyszłość finansowa dzieci
c. niezaleznosc finansowa na emeryturze
Imię i Nazwisko................. ......................... .......................
Telefon Kontaktowy............... ......................... .................

Będę ogromnie wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę(odpowiedzi można przesyłać w wiadomościach, pocztą.... ).
Z góry bardzo dziękuję za okazaną pomoc i życzę Wam miłego dnia!
__________________
Mały uśmiech zmienia świat
degra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując