Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rimmel podkład Wake Me Up
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-02, 11:06   #7
agni ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Rimmel podkład Wake Me Up

Cześć dziewczyny,
chciałam się z Wami podzielić wrażeniami na temat nowego podkładu Rimmel Wake Me up, używam go wraz z korektorem - oba produkty w najjaśniejszych kolorach.
* Podkład - ma fajną konsystencje,dobrze się go rozprowadza ładny kolor, wtapia się w skóre, u mnie dobrze kryje - a cery nie mam idealnej , z bo mam krostki i zaskórniki, a on je podkrywa i nie trzeba innego korektora w sztyfcie, ma ładny zapach, rozświetla , mam cerę poszarzałą, bardzo bladą, ale jednocześnie świecącą w strefie T, mimo tego podkład wytrzymuje na mojej buzi cały dzień i do wieczora wyglądam promiennie i świeżo a podkład nie spływa z mojej buzi ani nie świecę się
* korektor rozświetlający pod oczy - super korektor do zakrycia moich wielkich sińców, po prostu bez korektora położonego na moje sińce pod oczami nie wychodzę z domu. Korektor nie zbiera się w załamaniach , nie roluje, daje naturalny efekt. I też póki co nie musiałam dokonywać poprawek pod oczami w ciągu dnia.
Ja blondynka o bladej karnacji z sińcami pod oczami - POLECAM oba produkty.
Pozdrawiam wszystkie forumowicz-ki. Zaznaczę , iż to pierwszy podkład i korektor od Rimmela, który moja skóra polubiła, wszystkie inne korektory i podkłady mazały się i nic nie zakrywały sińców a podkłady spływały z nosa i czoła . Dla mnie naprawdę dobre produkty.
agni ś
agni ś jest offline Zgłoś do moderatora