Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-08, 15:21   #377
bystok
Raczkowanie
 
Avatar bystok
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 98
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
katlis musze sie z Toba w 100% zgodzić
jesli lekarz przepisuje Diane ot tak, to radzę zmienic lekarza. Faktycznie pojawiają sie skutki uboczne ale pamietajcie, ze każda z nas ma inny organizm i każda toleruje leki inaczej. Nie mozna generalizować. Równie dobrze na kogoś świetnie działa Cholinex a ktos inny powie, ze to szajs bo mu nie pomogł...Nie mozna jednoznacznie powiedziec " ten lek jest zły nie bierz go" i nie mozna powiedziec " ten lek jest świetny bierz tylko ten"
Mi osobiście Diana podpasowała ( pozbyłam sie włosów na ciele a były dośc spore )i byłam z niej zadowolona chociaż wiem, ze ucierpiała moja watroba, jednak mysle, ze to z powodu mojego małego niedouczenia

natomiast jeśli chodzi o nawroty to tez mogę napisac, ze faktycznie po odstawieniu pojawiły sie kolejne włoski jednak moj organizm (jestem ciazy) w pewnym stopniu zahamował wzrost. Zobaczymy jak to bedzie pozniej jak burza hormonów sie skonczy...

Kancia ja biorę Diane od kilku lat, z początku jako lek w PCO, potem jako antykoncepcję, potem przerwa na tabletki stricte anty, ale po nich byłam bomba z opóźnionym wybuchem - nie podchodzić nie odzywać się i ogólnie z daleka ode mnie - więc lekarz wrócił do Diane. A teraz pytanie: czy Twój lekarz sugerował Ci byś po odstawieniu tabletek poczekała ileś miesięcy przy zajściem w ciążę? Bo mój mowi, ze nie muszę, ale koleżanka od swojekgo usłyszała że 3 miesiące przerwy musi zrobić przed ciążą. Dzięki z góry za odpowiedź
bystok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując