Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koszty życia 2019, czyli ile wydają wizażanki i wizażanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-02, 17:46   #63
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Koszty życia 2019, czyli ile wydają wizażanki i wizażanie

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87049478]rany julek! serio takie ceny? a te gdańskie ceny to z targu tez?
u nas czerwsnie tez 10-12 (1,5 tyg temu za 5-6 zl byly na ryneczku)
ziemniaki 2,50
reszta tez jak z tej pierwszej kolumny.

Myslalam, ze na różnice kosztów utrzymania to głównie ceny czynszów, kredytów (z deka zszokowana jestem tymi warszawskimi), ale ceny jedzenia to zblizone (chyba ze ktoś ma specjalną dietę, upodobania) - poza miejscowościami turystycznymi typu Zakopane, nadbałtyckie kurorty itp.[/QUOTE]

Z Gdyni, ceny brane z miejskich straganów, warzywniaków, targów i hali. mieszkam na obrzeżu miasta daleko od centrum, ale nie ma żadnej różnicy między cenami u nas a w centrum. Znam 1 targ gdzie ceny są ciut niższe, na starym ( w sensie zamieszkanym głównie przez emerytów i nieatrakcyjnym komunikacyjnie i infrastrukturowo) osiedlu, ale mam daleko wiec bez sensu bo co zaoszczędze to wydam na dojazd ( no i czas)

Mam owszem pod nosem giełdę warzywna, ale tam tylko pełne lubianki ( no truskawek się tanio najadłam)wory, skrzynki mogę kupić - w tamtym roku był 1 pan co miał stoisko ze wszytkim i sprzedawał na wagę, w tym roku go już nie ma.
A skrzynki nie przejemy nawet w 4 ro, to tylko pod przetwory kupuję.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując