Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bez z agrestem - jak pachną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-07, 10:18   #22
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Bez z agrestem - jak pachną?

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
No ale, to czym one pachną
Hm, spytałam się mojego męża czym pachną 2 kostki mydła które mam, odpowiedział mi że pachną ...mydłem i lekko czymś słodkim. Spytałam się czy to może bez albo agrest to powiedział że nie, że to raczej przyjemny mydlany zapach
I tak bym te zapachy opisała - ale czytałam opinie w których ludzie chwalili mocny zapach bzu i agrestu - także może mi się tak trafiło po prostu albo miałam zbyt rozbuchane oczekiwania.

Balsam pachnie trochę lepiej, faktycznie jak się mocno wwącham to czuję delikatnie bez -ale nie wiem czy to moja podświadomość tu już nie działa.

Ja mam chyba problem ogólnie z mydłami/szamponami w kostce - kupowałam z 4ch szpaków, Ministerstwa Dobrego Mydła,Lawendowej Farmy i przekonałam się na własnym nosie że kwieciste opisy zapachu kompletnie nie idą w parze z tym co dostaję po zakupie - wszystkie mydła mają zapach....mydła z lekką nutą innych składników - jedynie mydła czekoladowe,cynamonowe faktycznie na pierwszy węch pachniały tak jak w opisie.

Soap szop polecam za działanie, ja jestem fanem mydeł w kostce z małych firm (miałam mydła z Ministerstwa Dobrego Mydła, 4ch Szpaków, Lawendowej Farmy i teraz Soap Szop) - moja skóra je kocha ale wartości olfaktorycznej jest dla mojego nosa bardzo mało

Ja lubie mocne zapachy, gdyby połączyć skład i działanie mydeł z w/w firm a zapach z kosmetyków Bath&Body Works to byłoby dla mnie ideolo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując