Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-08, 15:39   #371
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;89685698]
Zgadzam się z pełni z tym co piszesz. Dla mnie teraz system Kibbe został wykastrowany do wydziwionych zasad, których nikt nie rozumie (double curve itd.). Ocenianie człowieka od ramion do kolan, bez reszty niuansu, stało się nieco śmieszne. Najlepszym dowodem jest to, że większość kobiet zupełnie nie może się w tę typologię wpasować, a rozmowy na forach to tylko strzelanie (zresztą od sasa do lasa) [/QUOTE]


Jakiś czas nie zaglądałam na r/Kibbe i potem ze zdziwieniem zauważyłam, że udzielająca się tam moderatorka grupy Kibbe na FB zmieniła sobie opis z Flamboyant Gamine na Soft Natural i doczytałam, że Kibbe ją na żywo właśnie uznał za SN.
Znaczy niby jasne, że większość ludzi nie umie się poprawnie zdiagnozować w Kibbe (ja sama obecnie uważam, że jestem najpewniej DC), no ale trochę to wszystko stawia pod znakiem zapytania sensowność całego systemu. Bo niby można być tylko jednym ID, ale co to właściwie zmienia, skoro przecież każdy może nosić każdy styl. To skąd mam wiedzieć, jak znaleźć swój styl, skoro nie wynika on z mojego ID?

Systemy, gdzie jest się indywidualną mieszanką różnych elementów, ale jednocześnie do tych elementów są przypisane pewne stylistyki sprawdzają się tutaj znacznie lepiej.

Z podobnych systemów jest jeszcze John Kitchener. On łączy cechy fizjonomii, kolorystykę i aurę danej osoby. Tutaj jest tabela z zestawieniem najważniejszych cech różnych typów KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując