Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-29, 07:30   #1164
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 297
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Pisanki to tak jednak robią regionami, co do sposobu wykonania. Też mi się niektóre sposoby bardzo podobają. No ale trzymam się tradycji z domu. Nie robię tego też jakichś dużych ilości. Ot 3 pisaneczki sobie zrobię wieczorkiem. Tyle co do koszyczka.

An jeżeli będziesz chciała to ja ci pokaże jak się to robi. Tylko mi ktoś pozamieniał teraz ustawienia na kamerce i nie działa jak powinna w sensie głosu nie ma hehe. )Może sama coś klikłam. A że komp męża działa normalnie to na drugim rozmawiamy z wnukami. Musze więc poustawiać. Nie mniej chyba nie ma pośpiechu bo atak migrenowy mija, więc pewnie u Ciebie wszystko ok. Ja swoja migrenę miałam tak mniej więcej kilka razy w roku. Przeszła zupełnie po roku stosowania tej metody. Przy migrenie jest kilka takich objawów około bólu glowy. Niedobrze jest i jest nadwrażliwość na dźwięk , na światło a ból jest opasujący całą glowę. Na pewno skala tego jest różna u różnych osób.

Pisałam kiedyś, że wpadłam na ten pomysł, bo oglądałam w niemieckiej tv N3 reportaż z kliniki bolu... po niemiecku. I siedziałam jak na tureckim kazaniu haha. Ale pokazali rysunek, schemat, co dzieje się w organizmie w czasie migreny. Z tego co wtedy zrozumiałam, to nierównomierny rozklad elektronów w ciele ludzkim. No i myśl była jak za dużo onych w głowa to po prostu zdjąć. Czym zdjąć? Kochany mój profesor ze szkoły, noż oczywiście węglem bo ma wolne miejsca na ostatnich powłokach walencyjnych. A ponieważ grafit jest też węglem mój wzrok padł na on Ale używałam i w onych czasach w podbramkowych sytuacjach spalonego patyka jak nie miałam ołówka i też zadziałało.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-03-29 o 07:59
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując