Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-05, 08:44   #64
polne_maki
Przyczajenie
 
Avatar polne_maki
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Nowe nad Wisłą
Wiadomości: 15
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania_2007 Pokaż wiadomość
Tak. Właśnie nie wiedziałam za bardzo gdzie mam podziać się z moim problemem. Pomyślałam przez chwilę, że te wypadanie to przez stres...ale czy to możliwe? Bo stres miałam właśnie w listopadzie i w tym samym momencie zaczęły wypadać...

Włosy na pewno się nie łamią. Bo oprócz tego, że je przez rok prostowałam to też starałam się o nie dbać - olejowanie, szampony naturalne oraz ochrona przed wysokimi temp.
W gruncie rzeczy nie jest to możliwe stranadrowo po przebytym stresie muszą minąc przynajmniej 3 tygodnie-miesiąc, ale napewno nie odrazu!

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozaczek1207 Pokaż wiadomość
A ja mam dziwne przygody z moimi włosami. Otóż wypadają mi w czasie i po myciu, jak są mokre. Mogę je wyciągać garściami. Natomiast w ciągu dnia, gdy mam suche włosy to może wypadnie z 5 na krzyż. Nie wiem o co chodzi i co to oznacza. Ale nie mogę nic z tym zrobić. Stosuję odżywki, maski, łykam tabletki ze skrzypem, ale nic jakoś specjalnie nie pomaga. Help?
Mnie również wypadają wlosy dopiero przy myciu, ale ja zganiam na ich długośc ponieważ nie zawsze udaje się je dobrze wyczesac, a nakładając odżywkę natłuszczam włosy i znacznie latwiej jest im się wyplątac i wypasc.
__________________
"...do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iśc po schodach..."
polne_maki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując