Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-18, 14:41   #74
isztwan58
Raczkowanie
 
Avatar isztwan58
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Ja już raz zwalczyłam wypadanie włosów słynnym Calcium pantothenicum. Wcześniej nic nie pomagało.. Vitapil, Skrzypowita itp. nie dawały żadnych efektów. Następnie przyszedł czas na CP, które działało cuda. Nie chciałam jednak przesadzać z kuracją, gdyż jest to lek a nie suplement, dlatego po pewnym czasie odstawiłam mojego zbawiciela, co zaowocowało nawrotem problemu po 2 miesiącach. Wtedy też dostałam miesięczną kurację Dermobonu. Wiem, że miesiąc to zwykle zbyt mało, aby ocenić efekty, jednak w tym przypadku jest już o czym pisać
Oto skład preparatu:
Skład / 1 kapsułka (Dziennie przyjmuje się dwie)
Ekstrakt z ziela skrzypu - 200 mg
Ekstrakt z liścia pokrzywy - 10 0mg
Krzem - 5mg
Vit. E - 5 mg*
Vit. C - 30 mg*
Vit. B1 - 0,7 mg*
Vit.B2 - 0,8 mg*
Vit. B6 - 1 mg*
Vit. B12 - 0,5 µg*
Vit. PP - 9 mg*
Kwas foliowy - 100µg*
Vit. B5 - 3 mg*
Vit. H (biotyna) - 75µg*
Źródło: http://www.bonimed.ig.pl/produkty/sk...plement-diety/
Włosy zdecydowanie mniej wypadają, nie muszę już po każdym myciu czyścić odpywu.. Moje paznokcie także odżyły i stały się zdecydowanie ocniejsze. Co do cery - idealna jeszcze nie jest, ale nie martwię się już niespodziewanymi "gośćmi" na twarzy.
Myślę, że jeśli komuś pomogło CP, to z czystym sumieniem mogę polecić także Dermobon, gdyż także zawiera liczne witaminy z grupy B.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale wiem, iż wiele dziewczyn jest w podobnej sytuacji a jest to (moim zdaniem) świetna alternaywa dla leku.
isztwan58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując