Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-04, 07:07   #3348
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Predyspozycje swoją drogą, ale mam koleżankę, która pracuje jako przedszkolanka, ma już sporo doświadczenia. I ona zawsze powtarza, że 80% to jest zaangażowanie rodziców albo jego brak. I że po dzieciach widać wszystko jak na dłoni. Jak jest w domu, co robią w domu, czy rodzice poświęcają im czas.

Za nami słaba noc, a dziś wpada moja mama popilnować Stasia bo idziemy do architekta od domu. Musimy dziś na sztywno ustalić jak ta chata ma wyglądać w końcu, żeby zaczęła babka ją rysować... Może do końca wakacji będzie projekt [emoji14]

Zaraz lecimy na zajęcia muzyczne bo tydzień temu mieliśmy lekarza i opuściliśmy. Przy okazji żona chrzestnego pytała mnie, co chcemy na roczek. Nie chciałam żadnych zabawek bo to ciężka przesyłka a oni mieszkają za granicą. Wybrałam więc rzeczy z serii skip hop, plecak i ten kubek niewysypek, najwięcej dylematu miałam z tym, na jakie zwierzątko postawić. Miał być lisek ale jak tak się przyjrzałam to uznałam,że nietoperz jest cool. prezent trochę na wyrost, ale poleży, poczeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na zalando były promocje na plecaki skup hop

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora