Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 lat w tej samej fryzurze - POMOCY :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 12:51   #14
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: 25 lat w tej samej fryzurze - POMOCY :)

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Mi chyba też ta najbardziej przypadła do gustu, blond na pewno odpada, to zdecydowanie nie moj kolor nigdy nie farbowalam wlosow i raczej nie mam zamiaru Dziekuje jeszcze raz, pozostaje mi tylko się namyślic, bo nie ukrywam, kocham moje włosy i bedzie mi pewnie ciezko, dlatego wole byc pewna w 100% zeby pozniej nie zalowac
No i na pewno poszukać dobrego fryzjera Bo tylko on potrafi ocenić nie dość czy dana fryzura będzie nam pasować ale też czy z danych włosów się da daną fryzurę osiągnąć.

Szczególnie jak ktos ma np. tak jak ja falowane wlosy to polowy fryzur z obrazka u mnie sie nie osiagnie...chyba, ze prostujac wlosy codzinnie

Odnosnie tego zeby nie zalowac to ja zazwyczaj idac pierwszy raz do fryzjera decyduje sie na "zachowawcza" wersje bez jakis radykalnych zmian. I dopiero jak widze, ze mnie fajnie obcial i podoba mi sie to co zrobil i wlosy fajnie sie ukladaja....to nastepnym razem ewentualnie pozwalam mu na wiecej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując