Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mogę się zdecydować czy chce dziecko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-20, 12:09   #1
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897

Nie mogę się zdecydować czy chce dziecko


Hej, pisze w dość istotnej dla mnie sprawie odnośnie macierzyństwa. Jesteśmy z mężem kilka lat po ślubie, ja mam stałą i stabilną pracę na ten moment generalnie jest to dobry czas na dziecko ze względów ekonomicznych i że względu na stabilność zawodową. Jednak nie możemy podjąć tej ostatecznej decyzji. Ciężko jest nam się zdecydować na ten krok. Lubimy podróżować, w sumie jest dobrze jak jest ale czasem ta myśl o dziecku powraca do nas. Jest to temat który już od jakiegoś czasu się przewija. Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na ten krok - ciągle jest coś do zrobienia jeszcze i taka decyzja przychodzi ciężko. Najlepiej jest odkładać ciągle to na kolejny rok kolejny i tak dalej. Jak wy miałyście w tej materii, czy może nagle dostaliście olśnienia tak to ten moment, czy też długo analizowałyście kiedy jest odpowiedni moment ? Nie wiem czy to jest strach przez nieznanym... Możecie się wypowiedzieć jak to było u was lub może jesteście w podobnej sytuacji? Pozdrawiam
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując