Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 00:02   #4846
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88132093]ja dzisiaj miałam ostatni dzień tak w sumie niespodziewanie w pracy, bo wysłali mnie na przymusowy urlop, żeby nie wypłacać tak dużego ekwiwalentu za urlop. Niestety szefowe nie raczyły nawet do mnie wejść i cokolwiek ze mną porozmawiać. A na razie nie mam nic, rekrutacje w toku.[/QUOTE]
Nie martw się, widocznie nie byli warci Twojej współpracy. Ludzie na stanowiskach często tracą kontakt z rzeczywistością i traktują innych z góry. Z mojego doświadczenia wiem, że często do nich to wraca, w innej postaci ale też dostają po tyłku. Byłem raz świadkiem sytuacji, gdy pracodawca zwolnił samotną matkę niepełnosprawnych dzieci, to się nazywa empatia. Będzie dobrze, zobaczysz .
Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Zrobiłam te testy - analityczny jeszcze ok, bo były obrazki ale techniczny... wiedza programistyczna, a do tego mi daleko. Wątpię, aby mnie zaprosili na rozmowę.
To poważna firma, ale wierzę w Ciebie.
Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Na razie jedna firma odpisała i zrobiłam dla nich coś w rodzaju zadania testowego, ale z tego co zrozumiałam biora pod uwage raczej współpracę a nie prace u nich a jesli tak to niestety sama nie dam sobie rady i tez nie mam odpowiedniego sprzętu/programów, ale zobaczymy co mi odpisza bo opisalam im szczerze i konkretnie z czym mam problemy. I nawet jak nic z tego nie będzie to i tak sie cieszę że wzbudziłam czyjes zainteresowanie
Jutro mam tez rozmowę z tej firmy co we wtorek wysłałam aplikacje na pracuj.pl - jestem taka zaskoczona! Zaskoczona tym że od 4 maja do 2 września nikt nie zaprosił mnie na rozmowę a tu w ciągu paru dni 3 zaproszenia
Czasami karta bardzo szybko się odwraca, myślimy że nic dobrego nas nie czeka, a tu wszystko zaczyna się dobrze układać. Gratulacje
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Mam jutro rozmowę o pracę na pół etatu jako pomoc biurowa. Jak myślicie jak się określić finansowo, jeśli padnie pytanie ile chcę zarabiać? Mam wymagane przez nich doświadczenie w obsłudze klienta i dodatkowo studia (o których nie wspominali w ogłoszeniu). Czy 1300 będzie ok? HELP
Jako pomoc będzie ok, tak myślę. Na pół etatu taka kwota jest w porządku.
U mnie na razie cisza przed burzą. Szykują się zmiany, ale nie wiadomo jeszcze jak daleko posunięte.
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora