Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DECOUPAGE - moja fascynacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-07, 21:47   #5
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

Strasznie się cieszę, że Wam się moje decou podoba. Jeżeli chodzi o ten dół to w rzeczywistości jest to bardzo jasny błękit, dużo jaśniejszy jak na zdjęciu. Jak zrobiłam te fotki to od razu mi się na nich ten kolor nie podobał, jest za jaskrawy, zbyt krzykliwy.

bajkabajka
Położyłam 4 warstwy lakieru ale będę jeszcze kładła następne, bo są nierówności które powinnam zeszlifować ale się boję, że coś zepsuję. Nie wiem też jaki nr papieru ściernego.
Jaki lakier jest najlepszy? Ile tych warstw położyć? Aż mnie głowa od tego rozbolała. Ale bakcyla złapałam!

E_W
Dzięki. Wyobraź sobie, że właśnie siedzę w pięknych nowych kolczykach i czekam aż się woda na herbatkę zagotuje. Dzięki. Kolczyki śliczne!!!!!!! Zapach herbaty cudowny myślę, że będzie równie smaczna jak aromatyczna.

sioodemka
Cieszę się, że Ci się podoba. Wątek może i otworzę ale jeszcze nie teraz.Musiała bym cały czas coś pokazywać a ponieważ nie robię nic na sprzedaż to mnie nie jest za bardzo stać na wydatki związane z zakupem materiałów na te wyroby.

ak_pinki
Cieszę się, że Ci się podoba. Twoja biżuteria jest prześliczna.

jambolaja
Z ręką na sercu !!! To jest naprawdę mój pierwszy wyrób decoupage. No powiedzmy jeden z trzech pierwszych, bo jednocześnie zrobiłam jeszcze jedną szkatułkę (czarną w czerwone róże)
i zakładkę do książki.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

E_W

Oj pokaż tę czarną - tylko szybko! __________________
koralowo... kamykowo...
Preferencje

eTorebka.pl 2f2709a7 do 3.02.11

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-07 o 21:49
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując