Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet, jego rodzina i ja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-14, 16:07   #21
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Facet, jego rodzina i ja.

Cytat:
Napisane przez jestem_w_kropce Pokaż wiadomość
Hmm.. a po co miałabym koloryzować? Napisałam, bo dla mnie to chora sytuacja i właśnie zastanawiam się czy to ja już powariowałam czy to nie jest normalne.

Dam Ci taki przykład i powiedz jakby Twój TŻ się zachował - miesiąc temu mój M. miał urodziny, nie chcę dokładnie pisać co, ale kupiłam mu prezent, wydałam dość sporo własnych pieniędzy, bo wiedziałam, że będzie zachwycony prezentem (wcześniej w sklepie pokazywał mi tą rzecz i powiedział, że jak odłoży trochę kasy to sobie kupi), tydzień po jego urodzinach, kiedy go odwiedzałam to prezentu ode mnie nie było w Jego pokoju. Spytałam go dlaczego z niego nie korzysta, a on mi powiedział, że dał go siostrze, bo się jej spodobał (nie pożyczył, dał), bo jemu nie jest tak potrzebny. Potrzebny, nie potrzebny to prezent, a prezentów się nie daje nikomu, prezent ode mnie na który ciężko pracowałam i włożyłam w to serducho i cieszyłam się, że mogę dać mu coś fajnego. Tyle było rozmowy na ten temat, przykro mi się zrobiło, ale nic nie powiedziałam. Uważasz, że to koloryzowanie? Twój TŻ też zrobiłby tak? Przesiaduję na Wizażu od dawna i wiem co sądzicie o takich przypadkach.
oczywiscie że mój facet by tak nie zrobił, ale ja doskonale wiem z kim jestem. a Ty nie wiem jakiej rady się spodziewasz, bo jeśli sposobów na zmianę zachowań TŻta to raczej sie nie doczekasz. jesli on stawia rodzine na pierwszym miejscu to tego nie zmienisz, predzej zmien faceta.albo się z tym pogódź.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując