Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet, jego rodzina i ja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 18:54   #30
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Facet, jego rodzina i ja.

Cytat:
Napisane przez jestem_w_kropce Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że Jego rodzina jest ważniejsza ode mnie.
Wiesz, to akurat dla mnie nie jest specjalnie dziwne. Nigdy nie wymagałam od swojego tż, żeby 'kochał mnie bardziej' niż mamę, tatę czy rodzeństwo. Według mnie rodzina to rodzina, więzy krwi itd. Gorzej w sytuacji, gdy rodzina wykorzystuje chłopaka, a jedyną osobą która to widzi jesteś Ty. Wtedy zaczyna się problem. I po dalszej Twojej wypowiedzi wnioskuję, że tak jest.
Wiesz, może tż skoro mieszka we wspólnym mieszkaniu, ale nie dopłaca do rachunków, jedzenia itp to po prostu czuje się zobowiązany wobec siostry? Może taki mają układ, że on będzie jej we wszystkim pomagał? Tego przecież nie wiesz.
Jestem w podobnym wieku co Ty, mój tż jest rówieśnikiem Twojego. Ostatnie o czym myślimy to wspolne mieszkanie. A uwierz, mielibyśmy taką możliwość. Czasem tam przebąkniemy, że faaaaaajnie by było razem się budzić, robić kolacyjki ale na tym koniec. Po co na siłę skracać sobie młodość? Studiuj, dorabiaj, rozwijaj pasje, spotykaj się z tż - na zabawę w dom naprawdę przyjdzie jeszcze czas.




Doczytałam ciąg dalszy - masakra jak dla mnie . Te tęsknoty za siostrą, obsesja na jej punkcie. Matko, wybacz, ale to strasznie chora sytuacja. Ja bym tego nie wytrzymała. Prawda jest jednak taka, że jezeli tż sam się nie postawi, to nic z tego nie będzie.
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2011-06-17 o 19:00
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując