Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosenny zakup
Wątek: Wiosenny zakup
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:56   #46
Modna_Lala
Raczkowanie
 
Avatar Modna_Lala
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Europy
Wiadomości: 174
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To moze ja Cie pociesze ostatniej wiosny bardzo duzo kobiet w UK latalo w takich butach i juz zaczyna byc widac w sklepach tego typu butki,ja sama mam bardzo podobne 2 pary i jak bylam w pl to sporo osob zerkalo na moje buty ale ja to szczerze mialam w nosie
nie wiem czemu tylko jest tak,ze to co w swiecie jest fajne i modne to w pl jest od razu beee a jak pojawi sie po kilku latach w pl ( gdzie w swiecie weszlo juz zupelnie co innego) to jest fajne
i teraz mozecie mnie powiesic i nie pozostawic suchej nitki ale niestety taka jest prawda
tym bardziej widac,ze jak dziewczyny sa naprawde fajnie i oryginalnie ubrane(to co w swiecie jest norma) to dziwnie sie na nie patrza a jak idzie dziewczyna ubrana przecietnie i zwyczajnie to slychac zachwyty
No to jest komentarz zasługujący na wyróżnienie "W świecie" <lol> mówisz o Londynie????????Bywam w Anglii dość często i jak już pisałam wcześniej w takim oto uroczym obuwiu i wyszukanych strojach można głównie zobaczyć polskie emigrantki, które udają fashionistki lansując się przed New Lookiem i Primarkiem. Pchają wózki z dzieciakami w kabaretkach, kozaczkach, szorcikach, topach do połowy brzucha i za ciasnych w pasie jeansach. Moda za 10 funciaków prosto z londyńskiego świata na polską ulicę, a częściej na przydrożną, leśną ścieżkę w małej miejscowości. Niestety taka jest prawda-mam oczy to widzę A co do tych achów i ochów-jaka to w Anglii jest tolerancja, jak to nie ma rasizmu, pełna akceptacja, uśmiechy do obcych ludzi itp...- to jest dopiero zaściankowe myślenie. Anglicy to naród pozorantów- jeśli się zna angielski i jest się w miarę inteligentnym to wystarczy chwilkę z nimi porozmawiać, pobyć, posłuchać i niestety czar pryska. Współpracuje z tymi ludźmi i powiem szczerze-wolę polską szczerość niż angielską "dżentelmeńską"obłudę z d....y.

Edytowane przez Modna_Lala
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:01
Modna_Lala jest offline Zgłoś do moderatora