Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-24, 12:57   #3144
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zbieram sie do poprawki nosa ktory niestety dr Nawrocki we Wroclawiu spartolil 2 lata temu. Juz naprawde nie wiem ktoremu lekarzowi ufac i zastanawiam sie nad operacja w Turcji. Patrzylam na prace dr Resit Burak Kayan z Istanbulu i naprawde robi cudne nosy tylko jakos troche sie boje. Czy ktos moze wie cos na ten temat i przeprowadzal operacje za granica? A moze mozecie mi polecic kogos NAPRWADE dobrego do poprawki w Polsce?

Trzymam mocno kciuki nie wiem czy mnie pamiętasz, miałam robione uszy u Nawrockiego, również tragedia

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia_wlosy Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać coś więcej? Co dokładnie poszło nie tak? Byłam zdecydowana na operację nosa właśnie u niego i teraz nabrałam wątpliwości
Radzę Ci się trzymać od tego lekarza z daleka, zepsuł mi uszy a co dopiero jakby nos miał mi robić. Moje jedno ucho nadaje się do rekonstrukcji bo Pan Nawrocki za dużo powycinał. Miałam u niego trzy operacje uszu, po trzeciej miał mi oddać pieniądze gdy operacja nie wyjdzie, oczywiście nie wyszła a Pan Nawrocki stwierdził że sobie tego nie przypomina, a teraz nawet nie raczy odpisać na meile. Ten lekarz nie ma za grosz sumienia. Moja poprawka będzie kosztowała z 10000 tysięcy a moje uszy nigdy nie będą wyglądać ładnie, nawet nie chce mówić co czuje do tego lekarza.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując