Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z seksem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 07:42   #7
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Niezadowolony19992 Pokaż wiadomość
Cześć,



Jestem co prawda przedstawicielem płci męskiej, ale może któraś z Was będzie w stanie mi pomóc.



Z moją dziewczyną jesteśmy razem od 8 miesięcy, od 2 mieszkamy razem i mamy problem w sferze seksualnej. Ja mam większe potrzeby niż ona.



Jestem w stanie iść na kompromis i dużo o tym rozmawialiśmy, ale jej kompromisy są takie, że coś ustalamy i ona po 2-3 tygodniach się do nich nie stosuje, kłócąc się jeszcze że to jej wina i takich ustaleń nie było.



Pierwsza sprawa i w sumie dla mnie najwazniejsza to poranny seks. Ja to uwielbiam, mam wtedy siłę jestem wypoczęty, testosteron zdecydowanie największy, taki piękny poranek rozpoczęty seksem a potem obowiązki domowe albo wyjazd dla relaksu to dla mnie coś wspaniałego. Z racji czasu możliwe to jest tylko w weekendy, ponieważ wstajemy o 6 w tygodniu. Natomiast ona twierdzi że ma z rana absolutne zero libido. Przerabialiśmy ten temat bo dla mnie to jest ważne, doszlismy do tego że raz w tygodniu w weekend koło południa, bo ona wtedy zaczyna mieć ochotę. Jak się łatwo domyśleć od 3 tygodni nic w tym temacie. Niedługo zaczną jej się studia więc będzie wychodziła na uczelnię na 10 3 tygodnie w miesiącu i dla mnie to jest idealny czas żeby wstać 8:30 pobawić się iść na uczelnię i zacząć dzień a wiem że pewnie jak pójdzie na studia to już nic z tego nie będzie.



Druga sprawa to że ona nie jest w stanie np. mnie zadowolić jak sama nie ma ochoty. Robi to z taką łaską że mi się odechciewa. Rozumiem, nie ma ochoty seks może być dla niej nawet bolesny, ale jak wiem że np. nie mogę liczyć nawet na seks oralny to tylko to kumuluje problem.



Łatwo się domyśleć że jak ma dni niepłodne a potem okres to też jest zazwyczaj 1-1,5 tygodnia bez seksu, bo ona podczas okresu nie lubi, a sama mi też nic nie zrobi.



Nie powiem, kłócimy się o to bardzo często. W wyniku kłótni padają kompromisy w stylu "dobra jak Ci się będzie chciało bardzo to Ci zrobię ustami i będzie okej". Po czym raz robi i potem znowu ten sam problem.



Sam już nie wiem co robić, bo zaczyna być to dla mnie maksymalnie frustrujące, już nawet mi się z nią nie chce na ten temat rozmawiać bo to do niczego nie prowadzi, a tylko są ciche dni potem.
Zdajesz sobie sprawę, że nie możesz zmuszać jej do seksu? Zmuszanie do seksu, wymuszanie, ''branie'' siłą to zwyczajny GWAŁT. A wiesz, że na to jest paragraf? Porozmawiaj z nią po prostu.

Wg mnie macie inne temperamenty i inne poziomy libido i dlatego ona nie chce uprawiać seksu tak często jak Ty.
Zaproponuj wizytę i seksuologa, bo powinna się do niego wybrać jeśli na przykład nie miewa orgazmów i ma z tym problem. Zasugeruj. Ona może nawet nie myśleć o tym, że jednak powinna do seksuologa się wybrać.


Jak rozmowa z Tobą, z seksuologiem i jakieś kompromisy, zmiana rzeczy w łóżku, zmiana rzeczy rozmową nie pomogą to najlepszą opcją i wyjściem z sytuacji jest zerwanie.

Proste.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-14 o 23:15
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując