Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet ma problem z moim podejściem do nagości
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-22, 12:14   #251
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Facet ma problem z moim podejściem do nagości

A ja ci piszę 150-ty raz że gdybyś była moim facetem miałabym serdecznie w 4 literkach twoją potrzebę podglądania przy przebierkach. Bo może wg ciebie sobie na brzuchu napisałam mazakiem numer do kochanki i nie chcę abyś zobaczyła i wbija ci się alert że twoja strefa komfortu nie halo. Trudno nie byłybyśmy parą w takim razie. Tak samo miałabym w 4 literkach każdą próbę przymuszania z jego/twojej strony.

Autorko niech ci facet napisze na kartce jak to się objawiają pretensje których tak się domagają te od psychoanaliz bo widać nie dociera do niektórych osób że do zwykłego nie wystarczy nie i stwierdzenie że ktoś ci truje bułę jest dość wymowne samo w sobie.

Ogólnie śmiechowizaż. Nie chcesz czegoś robić w seksie? Puf puf masz prawo świete twoje prawo to twoje granice. Nie chcesz wypinać dupska wsuwając majtki w salonie ani świecić brośką jak lecisz po mydło do szafy bo się skonczyło? Ej no weś zmuś się.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-03-22 o 12:16
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując