Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam większe jaja niż on
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-16, 12:58   #44
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mam większe jaja niż on

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Strasznie bawi ten oburzony elaborat, kiedy moje zwrócenie uwagi było w identycznym tonie co twoje do autorki. Nie ma nic złego w nieznajomości hiszpańskiego, ale poprawianie kogoś i doradzanie kursu, gdy samemu nie potrafi się zapisać prostego słowa jest dość żałosne (już nie wspomnę o rzucaniu się na osobę, która poprawiła twoją bzdurę).

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Nie ma nic złego w nieznajomości hiszpańskiego, ale poprawianie kogoś i doradzanie kursu, gdy samemu nie potrafi się zapisać prostego słowa jest dość żałosne(już nie wspomnę o rzucaniu się na osobę, która poprawiła twoją bzdurę).
Oburzona nie jestem, bardziej rozbawiona. Każdy ma prawo się pomylić. Nawet jeśli wiem już jak poprawnie się pisze dane słowo, nie oznacza, że nie mogę napisać Autorce, aby poszła na kurs. Nie widzę w tym nic absolutnie zlego. Nie mam prawa "pouczać" Autorki ponieważ sama nie wiem jak dane słowo się pisze. Dla Ciebie to jest żałosne, dla mnie nie. Każdy wg siebie. I na tym poprzestańmy.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Kobietki, po co ta kłótnia o coś, czego i tak żadna z Was nie posiada?
Oświeć w takim razie czego nie posiadamy. Znawco.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-16 o 13:04
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując